Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2017-11-20 2:07

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Świątynia tytanów & wojownik 
Autor Wiadomość

Może ktoś poradzi jak zrobić chociaż 1 piętro w świątyni tytanów wojownikiem z 9 milionami walki gdzie przeciwnicy na 1 piętrze mają cała 4 po 18 milionów
walki? :(

Level: 80

2017-09-06 19:20

Ja wstawiam za siebie stroza (wiaterka, mag tez da rade) z tylko jednym skillem obszarowym (wszyscy dostaja). A dalej to zalezy - jak dotrwasz do duszka to fajnie miec jakiegos wlasnie z atakami obszarowymi (wiatr, ogien, ewentualnie mrok albo - jak masz to tiar/freya). To tak mniej wiecej, troche musisz pokombinowac. Z tym strozem chodzi o to, ze jak na 2x pietro robisz to za 2gim razem rozwala tych 'zmartwychwstalych' zanim ich stroze ich wylecza. Mam ~10M BR, na razie 3 pietra to rekord...

2017-09-06 23:20

Poprawilem rekord o jedna grupe (4 robie). Tym razem wzialem Here z 2 atakami obszarowymi. W 1 wejsciu daje ciecie, potem wirek, potem rune gniewu i kolejny wirek, dalej - o ile da rade wejsc na duszka - to rzucam 2 obszary i schodze z niego. W 2 wejsciu (jak 1 nie zyje) to zaczynam wscieklym atakiem i dalej mniej wiecej to samo co wyzej. Skille tytanow ustawiam: leczenie 4, tarcza 5 (nic lepszego na razie nie mam). Wskazane jest (chodz nie zawsze) uzycie resetu skilli tytanow jak juz sie wskoczy na duszka (3 pietra zrobilem bez zadnego z tych skilli, ale to szczegol :D). Wskazane sa soczki, herbatki wszelkiego rodzaju i zwoje. Fajnie miec tez sojusz (puff buff tam dziala).

To tyle ode mnie.
Sorry za post pod postem.

2017-09-08 18:04

stroz ;mag z klatwa
tytani ;2 runda tarcza
4 runda leczenie
runa gniewu (ta od szalu) i tarcza

start;runa gniewu_,obszar,_podstawowy ten dajacy szal _,obszar jak starczy _,jak nie to runa tarczy a potem wirek znowy i sylfa.
jak sie nazbiera na tytana co zwieksza obrazenia od kryta to na 1 runde to ustawic i powinnobyc easy dla wiekszosci

2017-09-11 15:19

No ta runa od szalu to niezbedna w tej rozgrywce. Mag z klatwa albo tym jego obszarem tez, ewentualnie wiaterek, tez z obszarem. Nie wiem o jakim obszarze piszesz co szal daje... jestem po 2 awansie i za cholere nie moge tego znalezc :D, dlatego robie jak wyzej opisalem. Aha, duzo tez zalezy od sytuacji... Nie nalezy trzymac sie sztywno schematow.

2017-09-12 21:20
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ]