Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2018-07-18 22:23

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 pirackie programy 
Autor Wiadomość

witam kiedy zaczniecie eliminowac graczy krorzy graja na pirackich programach?bo ja to od razu moge wam podac 4 nicki ktore na nich graja albo ktores z tych czterech osob i moze graliby sobie dalej ale zaczyna to byc meczace juz bo na arenkach z nikim jak sie spotykamy tak sie nie dzieje tylko z nimi i to od miesiecy ze tylko 1wszy skill mozemy uzyc i do konca walki juz nic oni bija my stoimy serwer 60 : Lawliet, Loretta, Wiedzma i Lynn

2017-11-30 13:41

Tak my z s155 tez na nich trafiamy i jest dokladnie taka sama sytuacja. My uzywamy po 1skillu a oni nawet duszkami w nas bija. Oczywiscie chodzi mi o codzienne arenki.

2017-12-01 13:34

dzis na Wojnie Wenus która stała się porażką , masa graczy używa programów pirackich . para milo + nawet nie ma ich w TOP 100 na hita ubija mnie i Enigma ??? ja wojnie miałem ponad 30 kk walki a Enigma ponad 25 kk . używamy umek ochrony , ataki wymiatają wcześniejszych graczy a to "cuda" ? nie było odbicia , a najlepsze to jeszcze z graczem LARKIS + gdzie gracze giną i ??????? w zajebiście cudowny sposób wstają z 3/4 paska życia ?? jak tak dalej będzie to "ośiwadczam" ze zacznę uzywać tych programów co inni ! bo to GM ma wywalone na graczy a og chyba też ??????????????????

2017-12-15 22:10
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]