Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2018-04-24 1:04

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 walka tytanów 
Autor Wiadomość

Dlaczego walki tytanów są takie trudne? ja jestem wojem, mam 14,4 mln waleczności i ledwo przechodzę 3 piętra??? dlaczego dla większości graczy jest to niemożliwe do przejścia? dlaczego przeciwników jest 4, dlaczego mają pozakładane sylfy (mam tu na myśli freyę i friggę) które ich nieustannie leczą? ja nie mam obszarówki na start, a jeśli już uzbieram szał to zadaje ona tylko 280% obrażeń. Zróbcie coś proszę z tą rozgrywką, zamiast urozmaicić grę powoduje ona że większości moich współgraczy odechciewa się ją robić. Fakt, należałoby się wzmacniać, ale ta gra nie daje nic za darmo. Nie jestem łukiem który ma nieporównywalnie większy dmg i na start zabija całą czwórkę. Ja do jednego piętra podchodziłam 3-4 razy, czy to jest sprawiedliwe??? Sugeruję żebyście zmienili tą rozgrywkę na łatwiejszą albo by przynajmniej przeciwnicy nie mieli sylfów, wtedy będą do pokonania nawet przez słabszych ode mnie.
Dzisiaj przez to że jeden z przeciwników miał friggę, przeszłam tylko 2 piętra. To jest naprawdę mało zabawne.

2017-09-02 8:29

To jest ten sam problem, który ciągle się powtarza. Te walki tytanów to nowa baszta króla. Ja nie jestem przejść nawet 1 pietra. W tej grze albo coś jest łatwe albo niemożliwe do zrobienia.

2017-09-02 14:04

Dokladnie to samo chcialem napisac ,ale na bk miales przynajmniej wybor latwa=trudna Tutaj po prostu wielu tego nie zrobi i koniec.to jest nie do przejscia majac ponizej 12kk walki nawet jednej sie nie zrobi (jedynie luk ma ulatwione zadanie)

2017-09-05 19:27

niekoniecznie trzeba mieć ponad 12kk walki,żeby prrzejść 1 pietro,gram wojem mamm 11kk i przechodze w zależności od losowania,albo 5 pięter albo 2

2017-09-12 19:58

No cóż, żeby zrobić coś dobrze potrzeba nieco inteligencji. A od kiedy gram w tę grę ekipa tworząca zawsze pokazywała, że nie jest to jej najmocniejsza strona. A z pustego i Salomon nie naleje:) Choć trzeba przyznać, że bugów jest zdecydowanie mniej.

2017-12-03 22:00

poje bane te walki tytanow,najlepiej kase tylko walic,bo o to w tym chodzi

2017-12-09 23:30

Dziś małe podsumowanie kretynizmów na tych rozgrywkach (prawdopodobnie wszystkiego nie ująłem)
1.Walka 2 na 8, a po zabiciu naszego stróża 1 na 8
2.Za każdym razem stróże drużyny przeciwnej się odradzają (ciekawe dlaczego na drodze chwały nasz stróż się nie odradza, tylko musimy to kupować?)
3.Odradzają się raz zabici tytani (czasem nawet od razu)
4.Jeśli jednym z tytanów jest frigga to najczęściej odnawia stopień życia wszystkich na maksa i następnym skilem daje pochłanianie obrażeń, po czym możemy się pocałować w cztery litery

Dla autora rozgrywki niewątpliwie należy się tytuł "Kapuściana głowa roku 2017"
Nawiązując do punktu 4 polecam autorowi walenie głową w mur i od razu uprzedzam, iż utrata posiadanego stopnia inteligencji mu nie grozi.

2017-12-26 20:54

dlaczego walcząc na wojnie tytanów często i gęsto pokazuje mi przegraną, gdy mam połowę hp? 3-4M hp przy komunikacie o przegranej to mało nie jest by ewentualnie to zwalić na słabe odświeżanie. więc naprawcie ten badziew (tylko tu tak mam), bo grać się na tym nie da i nikt mi nie zwróci za piętra których nie przeszedelm

2017-12-31 0:22

darklem napisał(a):
Dziś małe podsumowanie kretynizmów na tych rozgrywkach (prawdopodobnie wszystkiego nie ująłem)
1.Walka 2 na 8, a po zabiciu naszego stróża 1 na 8
2.Za każdym razem stróże drużyny przeciwnej się odradzają (ciekawe dlaczego na drodze chwały nasz stróż się nie odradza, tylko musimy to kupować?)
3.Odradzają się raz zabici tytani (czasem nawet od razu)
4.Jeśli jednym z tytanów jest frigga to najczęściej odnawia stopień życia wszystkich na maksa i następnym skilem daje pochłanianie obrażeń, po czym możemy się pocałować w cztery litery

Dla autora rozgrywki niewątpliwie należy się tytuł "Kapuściana głowa roku 2017"
Nawiązując do punktu 4 polecam autorowi walenie głową w mur i od razu uprzedzam, iż utrata posiadanego stopnia inteligencji mu nie grozi.

Gram wojem i magiem, postaram się coś podpowiedzieć, choć walki nie są łatwe :), a moje postacie do najsłabszych nie należą

ad.1 i 3 Takie życie. Zabici gracze wracają do walki z 1 hp - trzeba tak ustawić swojego duszka aby w pierwszym ruchu atakował zbiorowo (jego ruch jest na tyle wczesny, że załatwi wszystkich odrodzonych) zostawiając mu np. tylko jeden skill (i tak padnie, więc niech przynajmniej zrobi coś pożytecznego)

ad.4 - nic z tym nie zrobisz, przeczekać i walić do skutku :)

Generalnie, podpowiadając jak grać:
a) ważny jest szał, bo to uruchamia "s-ki" - runa szału obowiązkowa
b) mag w 1 ruchu runa, w drugim zbiorowe ultra (z ustawieniem na podwojenie obrażeń z krytyka), a potem dobijanie zwykłą zbiorówką
c) woj w 1 ruchu runa, a potem patrzymy: jak są "mieczyki" (czyli wzmocnienie ataku) to ultra, jak nie zwykły atak i powtórka z lepszego na tego samego - walcząc wojem eliminujemy graczy pojedynczo, tak aby przy ewentualnym padnięciu mieć w kolejnym wejściu mniej

Też klnę na te rozgrywki, ale trzeba kombinować - mądrze ustawiać skile i gospodarować ochroną i hp-kami. Przy nowych aniołkach wku***nie musi się pojawić, ale też się da - choć to trwa: czasami widzę na woju 300% obrażeń (5 minut na walkę to już przesada). Przede wszystkim ubijać graczy - aniołki jak leczą to nie atakują więc masz więcej czasu.

2018-01-02 15:43

Ja juz wczesniej opisywalem moj sposob, aby wojem przejsc. Wiekszosc co kolega wyzej napisal sie zgadza. A wiec...

Jak zaczynalem tytany:
Runa szalu obowiazkowa!
Duszek z 2 obszarami obowiazkowy (Hera wystarczy, wezwanie nieumarlych i s-ka)
ciecie, wirek, runa, wirek, duszek, wezwanie, s-ka, schodze z duszka i mniej wiecej od nowa.
tytany (jak 3 mialem) to na 3 leczenie, 5 tarcza

Troche pozniej, jak dostalem tytana do krytyka:
Jak wyzej, runa szalu i duszek.
runa, wirek, ciecie, wirek i dalej to co wyzej
tytan na krytyka na 1, reszta tak samo jak wyzej

Jesli 2gi raz wojem bijesz tych samych i ktos tam padl to zaczynasz wscieklym atakiem, dobijesz niedobitka.

Stroz, najlepiej mag, ustawiony tylko 1 skill - klatwa.

Soczki, zwoje, buffy puffy (tak puff buff tam dziala) wypic, zazyc, czy co tam z nimi robicie :D.

Tak mniej wiecej wczesniej robilem te tytany. Teraz jak juz wszystkie buffy mam to juz sie tak nie przygotowuje do tego ;).

2018-01-03 1:11
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona