Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2017-11-25 3:46

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Szklenie besti 
Autor Wiadomość

Witam

Jak zauwazyliscie w ostatnim evencie zaistnial blad odnosnie SZKOLENIA BESTI przy czym JA jak i napewno wiele innych osob poniesli straty ale nie bede sie rozpisywac bo ci co siedza w temacie wiedza doskonale co mam na mysli.
Mianowicie chcialem powiedziec ze gra Legend Online ze sie tak wyraze po Polsku '' RUCHA NAS W DUPE '' i to bez wazeliny.
Wchodzac dzis na swoje konto zauwazylem ze dali REKOMPESATE za strate co akurat dobrze swiadczy ale gdy wszedlem i zobaczylem co i jaka ilosc dali powiem jedno WSTYD WSTYD WSTYD!!! ( 200 szt. k.b / 50 kopyt i 500k złota! przy stracie 3000 tys kamieni b.
Czy tak traktuje sie graczy dzieki ktorym ta gra funkcjonuje bo gdybysmy nie kupowali diaxow ta gra dawno by zostala zlikwidowana bo nie bylo by z niej zadnych zyskow a serwery, prad, aktualizacje, pracownikow no i oczywiscie szanownych MODELATOROW trzeba placic, zyjemy w swiecie w ktorym nie ma nic za darmo chyba ze sie siedzi na garnuszku mamusi to juz inna bajka. Jest wiele osob ktorzy wydali majatki poswiecili mnostwo czasu a Legend tak sie odwdziecza to poprostu wstyd i ruchanie nas w dupe. Pewnie zaraz ktos napisze ze jak mnie nie stac to zebym nie gral tylko wlasnie nie o to tu chodzi bo co to jest wydac kilka zl w skali miesiaca tyle co nic ale sam fakt ze my damy im nasze pieniadze a oni sie z nas smieja bo wiedzie ze cokolwiek zrobia to i tak bedziemy grac i placic. Jesli ktos lubi zabawy bez wazeliny prosze bardzo twoje zycie twoja sprawa ale sa ludzie ktorym sie to nie podoba i maja prawo o tym mowic tak jak ja teraz. Ciekawe co bys zrobil gdybys ciezko pracowl zeby wyzywic rodzine a nagle szef robi cie w ciula? pracujesz dalej robiac z siebie kretyna a bardziej niewolnika czy smiejez mu sie w twarz mowiac co o nim myslisz i zwalniasz sie z pracy i idziesz gdzie indziej ja wybieram opcje nr 2 bo jestesmy wolnymi ludzmi i nikt nie ma prawa nas wykorzystywac. Pewnie tez znajdzie ktos kto napisze ze jesli mi sie nie podoba to mam prosto mowiac SPADAC! Tak zgodzam sie z toba tylko ja sobie spadne a ty dalej bedziesz nabijac konta ludzia ktorzy maja cie doslownie gdzies a gdy nadejdzie dzien w ktorym gra zniknie jak i wszystkie konta, postacie a tak sie stanie nie mowie ze dzis, jutro, za miesiac, rok czy 5 lat nie wazne, wazne ze tak sie stanie napewno na 100% i co w tedy gry nie ma, pieniadze stracone a co najwazniejsze stracony czas ktorego nie odzyskacie cokolwiek i kimkolwiek byscie byli no chyba ze ktorys z was jest bogiem czasu:) co akurat baaaardzo watpie. Pewnie slyszycie w zmanipulowanych mediach co dzieje sie przede wszystkim w Polsce jakie zmiany wprowadzaja nasi rzadzacy? napewno widzicie, slyszycie. Do czego daze daze do tego ze skoro wladza robi zle to ludzie wychodza na ulice i zaczynaja prostewac bo nie podoba im sie to co zwykly czlowiek robi nam obywatelom jak klamia i nas oszukuja gdyby byli pinokiami bo by mogli zalozyc wlasny tartak tyle drewna by bylo a ile pieniedzy ktore i tak by ukradli. Ludzie chca godnie uczciwie zyc i robia wszystko zeby tak sie dzialo w naszym przypadku chcemy normalnie, uczciwie grac, poswiecac czas no i oczywiscie placic, gdyby nie obywatele nas rzad nie zajadalby sie kaczkami rownowartocia naszych pensji tak samo tutaj gdyby nie my nic by nie mieli, my mamy sporo do powiedzenia i mamy prawo mowic.
Dlatego uwazam ze taki protest byl by tu wskazany nie kupujmy diaxow nie placmy zobacza ile procent mniej zarobili moze w tedy zrozumia albo nie nie mam pojecia. Napisalem dzis wiadomosc do GM co odziwo bardzo szybko odpisali i odrazu chcialbym powiedziec ze NAPRAWDE nie mam nic do nich wykonuja swoja prace hobbi jak zwal tak zwal ale odp byla nie na miejscu w skrocie powiem co napisali: "rekompesata byla za problem zaistnialy w grze" no ok ale znajac gre skonczylo sie tylko na rekmpesacie a straty jakie powstaly niestety nie idzyskamy, Jezdzca by fajnego dali w rekompesacie i juz o wiele lepiej by to wyglada.
Madry czlowiek po przeczytaniu przemysli chodz chwile zastanowi sie czy mam racje czy jestem idiota i pojdzie grac dalej twoja sprawa ja nie mam nic do tego.
Ale macie swoj honor i nie dawajmy sie tak robic w konia.
Pewnie i tak pojdziecie grac, straty jakie powstaly za moment pojda w niepamiec i po temacie.
Robcie co chcecie ale ja podjalem decyzje o przerwaniu gry mimo ze gram od kilku lat i nie ukrywam ze troche mi szkoda ale trudno.

Jesli ktos by jednak chcial grac a ma slabsze konto chetnie sprzedam swoj CZAS ktory jest moja wlasnoscia i za to nie mam prawa dostac bana czy co tam.
Mimo ze czas pieniadze jakie poswiecilem nie sa tak wielkie jak postacje w pierwszych rankingach ktore kroluja ale mysle ze kwota 200-300 zł ( do negocjacji ) jest rozsadna cenna.

ZA WSZELKIE BLEDY BAAAARDZO PRZEPRASZAM ALE SZCZERZE POWIEM ROZPISALEM SIE I NIE MAM ZAMIARU ICH POPRAWIAC A JEST ICH OD GROMA BO POPROSTU SZKODA MI NA TO CZASU WOLE JECHAC NAD JEZIORO BEZ UTRATY CZASU.

zYCZE KAZDEMU MILEGO DNIA 3majcie sie kochani***

2017-07-24 12:07
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ]