Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2017-11-25 3:51

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Garść rad o aktualnych wydarzeniach 
Autor Wiadomość

Nie wiem dlaczego jeszcze nic tu nie ma, ale mam chwilę, to postaram się co nieco skatalogować.

I ROCZNICOWE WYDARZENIA
    1. Kalendarz
      Niemal wszystko jasne.
      Obrazek
      Jednak chciałem powiedzieć, że
        A. Można anulować udostępnianie, a i tak otrzymać jajeczka.
        B. Po kliknięciu Sprawdź obecność wyświetli się tabela również ze zdobytymi kodami.

2. Pieczenie ciasta
      Tu trzeba napisać, że aspekt zapraszania do skosztowania ciasta trzeba robić na około ze względu na brak przycisku.
      Najprościej aby wygenerować swój link bierzemy czyiś, np mój :
      http://game-anniversary.oasgames.com/lopl/cake?inviteuid=200000039537473
      Po czym zmieniamy cyferki na końcu będącym id użytkownika.
      UID można sprawdzić łatwo w centrum użytkownika po zalogowaniu się na stronie głównej i kliknięciu swojego nicku
      Obrazek
      Po kliknięciu w link inna osoba będzie mogła skosztować naszego tortu, o ile nie zjadła już od kogoś innego. Można skosztować czyjegoś ciasta TYLKO 1 RAZ NA CAŁE WYDARZENIE!

Nagrody za skosztowanie ciasta to 3 punkty dla zapraszającego plus bonusy za ilość w postaci śmietany i dodatkowych prób losowania.
      Szczegóły można podejrzeć u Hiszpanów (zamiana pl na es w linku)
    3. Losowanie i karty
      A. Losować polecam po 10 sztuk, bo zdobycie katy powietrza jest arcytrudne.
      B. Karty
      Wbrew opisowi możemy zdobyć za pomoc tylko 1 kartę danego typu w trakcie wydarzenia.
      Generowany link kończy się numerem na stałe przypisanym do konta i /cyfrą karty.
      Na szaro są przyciski jeśli o daną kartę już prosiliśmy lub wszystkie w dniu po wygenerowaniu życzenia.
      Czy to sprowadza się tylko do uzyskania karty powietrza? zapewne
      Dodam, że szansa na sukces w pomocy to jakieś 20%, gdy już się uzyskało pomoc. Przy ponownej próbie pojawia się komunikat "Przed życzeniem, uzyskałeś już wsparcie"
      C. Przywołanie nagród
      Co prawda obecnie pojawiają się błędy, ale nie ma co narzekać, bo to skutek uboczny zwiększenia szans na lepsze przedmioty. Już nie same powtórki pyłu czy przetopu bądź kamieni talentu czy barwników. Można dostać zjawę a nawet mode!
      Ponadto jeśli trafiłeś 2 takie same przedmioty, lub więcej możesz je zużyć na tym samym koncie po tym jak znieśli restrykcje.

II POWRÓT GRACZY
    Tu nie ma co wiele pisać, chyba wszystko jasne.
    Nadmienię, że nagrodę za logowanie przyznaje po zalogowaniu się postaci do gry, nie ważne na jaki serwer.
    Warto jednak pomyśleć. Kody powrotu na nowy serwer działają tylko na najnowszych(nie od samego początku :P). Za to z takim kodem w czasie poniżej pół godziny nie trudno zdobyć poziom 50, a z dostatkiem może i 55. Można też wrócić dnia następnego by przeklinać zwoje nagród z sojuszem.
    Czy po 15 dniach zadziała? nie wiem
    Rzucę jednak linkiem gdyby się nie powiodło http://lopl.oasgames.com/?recall_id=753
    Dodam też, że zapomniana postać na innym serwerze głównego konta też się liczy.
    No a jak kto chce się bawić, to nowe konto na nowym serwerze, kod z powrotu poziom 45 i bawimy się z torcikiem. Czy warte świeczki oceńcie sami.

Dziękuje za uwagę, piszcie jeśli uważacie, że należy coś dodać.

2017-06-26 14:27

http://game-anniversary.oasgames.com/lo ... 0072627410

2017-06-26 16:37

Wszystko pięknie, ale u mnie na przykład jest tak:
- nie działa przycisk udostępnienia, można naciskać do znudzenia i nic się nie dzieje,
- za zaproszenie do "skosztowania ciasta" niczego nie dostałem (sprawdziłem dla pewności, wchodząc innym kontem),
- karty na życzenie - to samo, co udostępnienie - przyciski nie reagują (ani jednej karty w ten sposób nie zdobyłem i nie mogę zdobyć).

Z tego, co piszesz, to wszystko działa - nie u mnie - chyba, że na to też potrzebny jest "sposób". Wyłączyłem adblocka, spróbowałem z vpn i kilkoma kontami - w żadnym przypadku nic się nie zmieniło.

2017-06-26 23:29

Problemy z udostępnianiem to mi udało się wywołać przy trybie prywatnym. Choć problem może być też natury nieaktualnych/blokowanych wtyczek etc.
Zatem może spróbować na innej przeglądarce czy rejestratorze.

Nagrodę dostaje się jak ktoś przyjdzie i kliknie przycisk zjedz ciacho(czy jakoś tak, po 1 zjedzeniu już go nie ujrzę) z naszego linku.

Z kartami wszystko działa, ale można spróbować szukać na około. Jeśli udostępnianie dalej nie będzie działać.
Możesz sprawdzić czy przypadkiem linki się nie wygenerowały w kodzie strony szukając
Kod:
    function getCardPrayShareUrl(type) {
        return 'http://game-anniversary.oasgames.com/lopl/card-help/107455/' + type;
    }

Czyli kopiując link i doklejając cyferkę. 5 to karta powietrza.

2017-06-27 13:40

Dzięki, ale zero rezultatu.
Cytuj:
Nagrodę dostaje się jak ktoś przyjdzie i kliknie przycisk zjedz ciacho(czy jakoś tak, po 1 zjedzeniu już go nie ujrzę) z naszego linku.

To zrobiłem już wcześniej nawet innym swoim kontem, żeby się upewnić i niczego nie dostałem.

Z kartami udało mi się na innej przeglądarce wygenerować link i też dla pewności innym kontem wszedłem, wyskoczyło tylko, że nie można pomóc. Spróbowałem też na innych kontach, bo mam ich kilka i to samo. Oczywiście na żadnym z nich wcześniej ani jednej karty w ten sposób nie zdobyłem. Żeby było ciekawiej - jeśli tym samym kontem wchodzę drugi raz w ten sam link i klikam wsparcie, to wyskakuje, że już tej osobie dzisiaj pomagałem i nie mogę tego zrobić - ok, ale karty nie ma :P Więcej próbować nie zamierzam, szkoda czasu i nerwów.

2017-06-27 20:48

Dzielenie się ciastem działa dalej:
Obrazek
Nie mam pomysłu dlaczego miałoby nie działać jeśli pojawia się komunikat o wzroście wspólnych punktów po chińsku.

Co do kart, to tak jest czasem i 15 razy pod rząd nieudana pomoc, a potem 3 razy udana.

2017-06-27 23:30

Odpowiedź mogła być bliżej niż myślę, czyli błędnie stworzony link. Teraz już trochę po rybkach.

To z drugiej beczki POBIERAJCIE NAGRODĘ ZA TORCIK 2 POZIOM

2017-06-29 20:57

No jednak jeszcze można conieco podziałać, wydarzenie przedłużono do jutra jak widać na stronie głównej.

2017-06-30 13:56

No to tyle, ciacho dobre było, ale czas schudnąć jakaś sałata, pomidorek i przebieżka ;)

Co do powrotu graczy, to jest nadzieja, dzięki moim noobką na tym samym koncie a innym serwerze licznik osiągnął poziom gryfa ;) Jest nadzieja, że inne zrobione po starcie wydarzenia też się załapią.

2017-07-02 0:33
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9 ]