Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2017-11-25 3:47

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Walka o Ziemie 
Autor Wiadomość

Czy to juz zawsze bedzie tak wygladac walka o ziemie??
czy giildie zostana zmienione czy na s130 zawsze bedziemy sie meczyc z osłami z innych serwów co nie potrafią grac??
ogólnie sa 3 gildie połaczone w jedna flage i h.... z tego skoro tylko nasza gildia bierze w tym udział a reszta ma wyjepane, tylko korzysci odnosi z naszej meki!!!!!!!!!!!!!

ŻĄDAM ZMIANY GILDI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ogarnijcie zwieracze GM-y i inne ciule co za darmo hajs pobieracie bo i tak guzik robicie eksperci kuzwa od siedmiu bolesci

nie pozdrawiam nieogarów

2017-06-13 22:14

Nie tym tonem.
My mamy 2 gildie do naszej, gdzie w 1 jest 1 osoba, a w drugiej kompletnie nikt nie gra.
Przeciwnicy się rozpadli i część poszła założyć nową gildie, gdzie ich dorzuciło do dominującego składu. Oni za to mieli do pomocy aktywne gildie, ale co z tego jak o 19tej robili sobie drzewko ołtarz i bossa.

No a system był z góry znany jak będzie losowanie i na ile czasu.
http://lopl.oasgames.com/event/version6.4/main.html?2
Nowe losowanie 1 Lipca na kolejne 3 miesiące.

Idea może była słuszna, ale cyferki nie grają, no i poprawka na polaków-cebulaków i jest jak widać.

2017-06-13 22:47

Faktem jest że akurat w walkach system 3-miesieczny jest słabym pomysłem,gdyż zbyt długi okres zablokowanego czasu do zmiany i zbyt wielkie straty, a przy pechu kolejne 3 miesiące itd,co powoduje że różnice w zyskach kilku gildii są kolosalne.Mamy podobny przypadek w sojuszu,gdzie top 1 ma zajęte wszystkie baszty u pozostałych 3 sojuszy,szans na odbicie nie ma najmniejszych a jeżeli chodzi o zbliżoną waleczność, to chyba top 1 vs pozostałe 3 sojusze,wtedy by się zgadzało...

2017-06-13 23:15

To nieco historii z gildii noobków.
Przy zapisie gildia noobków miała z 12M na liczniku 2 postacie po 5,4kk reszta w farmach etc.
Do fioletowych była Monika 9m na liczniku i parę mniejszych postaci do 2m. Suma z 14M
3cia w fiolecie wymarła gildia, pewnie mistrz wpadł na zapis bo był w wekkend, ale gdy zsumować to z cieni po 3,2,1m razy 50 też co najmniej 10M wyjdzie.

Wszystko się zgadza. Losowanie jest po waleczności.

Reszty składów nie rozpoznałem, bo nie miałem takiej fajnej listy zrobionej, ale w niebieskich podobna gildia, reszta raczej wymarłe/gracze weekendowi.

Tylko parę dni później po wyrównanych walkach u niebieskich jest 4-6 graczy po profesji. Z gildii noobków grające postacie uciekają (to jeden z dziesiątki powodów).
Tyle, że ja Monikę znalazłem, poinformowałem o sytuacji, zaproponowałem też dyplomacje, bo można oddać kontynent.

1,5 miesiąca później część gildii się rozwiązała, to dodało wówczas zapisane nowe, ale już losowo, gdzie do niebieskich paru mocnych graczy nie starczyło, dodało 1 osobową 14M, gdzie po paru dniach inni przeszli i różnica się spotęgowała.

Się rozpisałem
---
W skrócie losowanie jest po waleczności (bierzesz 12gildii po kolei w rankingu, do niebieskich 1,5,12, 2,4,9 do zielonych etc.)
Po pierwsze 3+5+4≠ 6+3+3, bo za cyframi są ludzie.
Po kilku dniach może być 0,1≠14+14+10+6+3+3.
No a po miesiącu 0,1≠9+9+10+12+14+8+8+7+6+5+5+4+3+3+6+5+4+2+1+1+1+1.
i tak by nikt nie narzekał trzeba by zrobić jedną gigantyczną ustawkę.
Bądź przebudować system

2017-06-14 13:38

No a z resztą jak kto lubi cyferki niech wytypuje miejsca w walkach o ziemie na dzień dzisiejszy.
tnijurl.com/obceziemie

2017-06-14 13:59
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ]