Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2018-07-19 21:27

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 walka tytanów 
Autor Wiadomość

wizirek napisał(a):
darklem napisał(a):
Dziś małe podsumowanie kretynizmów na tych rozgrywkach (prawdopodobnie wszystkiego nie ująłem)
1.Walka 2 na 8, a po zabiciu naszego stróża 1 na 8
2.Za każdym razem stróże drużyny przeciwnej się odradzają (ciekawe dlaczego na drodze chwały nasz stróż się nie odradza, tylko musimy to kupować?)
3.Odradzają się raz zabici tytani (czasem nawet od razu)
4.Jeśli jednym z tytanów jest frigga to najczęściej odnawia stopień życia wszystkich na maksa i następnym skilem daje pochłanianie obrażeń, po czym możemy się pocałować w cztery litery

Dla autora rozgrywki niewątpliwie należy się tytuł "Kapuściana głowa roku 2017"
Nawiązując do punktu 4 polecam autorowi walenie głową w mur i od razu uprzedzam, iż utrata posiadanego stopnia inteligencji mu nie grozi.

Gram wojem i magiem, postaram się coś podpowiedzieć, choć walki nie są łatwe :), a moje postacie do najsłabszych nie należą

ad.1 i 3 Takie życie.

Rzeczywiście życie jest takie jakie jest. Spotykamy w nim :
-osoby bardzo inteligentne
-osoby średnio inteligentne
-osoby inteligentne inaczej
Autor tej rozgrywki należy niewątpliwie do tej ostatniej kategorii.
I stworzył rozgrywkę w której silni przechodzą 8 pięter, a słabi 0. Dzięki dodaniu do rozgrywki kilku kretynizmów.
Osoba przeciętnie inteligentna stworzyłaby rozgrywkę w której silni przechodziliby 8 pięter, a słabsi np 3 lub 4.
Dziwić może jedynie to (choć mnie w tej grze już nic nie dziwi), że nikt z grup o wyższej inteligencji nie poprawia "osiągnięć" autora.

2018-01-03 21:02

Moj woj mial 12kk walki jak zaczynalem. Teraz deczko ponad 14kk...

2018-01-03 23:38

Rzeczywiście po wprowadzeniu ulepszenia aniołów poziom kretynizmu na tych rozgrywkach wzrósł.
Teraz już nie trzeba frygii, aby pokonanie przez słabszego gracza jednego piętra stało się praktycznie niemożliwe.
Dokładnie możnaby powiedzieć, że słabszy gracz ma (w procentach) tyle szans ile (w iq) ma autor tej rozgrywki.

2018-01-07 15:44

darklem napisał(a):
Rzeczywiście po wprowadzeniu ulepszenia aniołów poziom kretynizmu na tych rozgrywkach wzrósł.
Teraz już nie trzeba frygii, aby pokonanie przez słabszego gracza jednego piętra stało się praktycznie niemożliwe.
Dokładnie możnaby powiedzieć, że słabszy gracz ma (w procentach) tyle szans ile (w iq) ma autor tej rozgrywki.

Uwielbiam takich "inteligentnych", dla których jedyna trudniejsza rzecz w grze powoduje tyle frustracji - myślę że procent frustracji i masochizmu równa się iq autora :)

2018-01-09 22:55

darklem napisał(a):
Uwielbiam takich "inteligentnych", dla których jedyna trudniejsza rzecz w grze powoduje tyle frustracji - myślę że procent frustracji i masochizmu równa się iq autora :)

Geniusz ???

2018-01-10 0:24

wizirek napisał(a):
darklem napisał(a):

Geniusz ???

Hmmm
Nigdy nie narzekałem na swój poziom inteligencji.
Raczej staram się oceniać obiektywnie to o czym piszę i raczej piszę o konkretach. Dziś np. na tej słynnej potyczce trzy razy użyłem "gniewu tytana" i za każdym razem ubiłem tego samego obrońcę duszy (Sirtunio bodajże). Może i pomyślałbym, że to przypadek (wszak szansa na to wynosi 1:512) gdyby nie wcześniejsze kretynizmy w tej rozgrywce.
Patrząc jak "ulepszono" kolejną rozgrywkę "pandorę" zastanawiam się, czy to ten sam autor...
Trudniejsza rzecz to według mnie taka, która wymaga inteligencji lub umiejętności manualnych. Tu niewątpliwie z tym nie mamy do czynienia.
Rzeczywiście znaczna część naszego społeczeństwa posiada taki poziom inteligencji społecznej, że już ktoś nieco powyżej średniej to dla nich geniusz... :)

2018-01-11 23:28

Z tą inteligencją graczy to rzeczywiście jest dziwnie. Jak czasami patrzę co piszą na czacie na serwerze (delikatnie mówiąc to co najmniej dyslektycy) to się zastanawiam skąd oni mają tyle kasy. Wychodzi mi że pewnie z zasiłków . Jeśli upośledzenie jest znaczne to za tym muszą iść spore pieniądze.

2018-01-12 0:03

darklem napisał(a):
wizirek napisał(a):
darklem napisał(a):

Geniusz ???

Hmmm
Nigdy nie narzekałem na swój poziom inteligencji.
Raczej staram się oceniać obiektywnie to o czym piszę i raczej piszę o konkretach. Dziś np. na tej słynnej potyczce trzy razy użyłem "gniewu tytana" i za każdym razem ubiłem tego samego obrońcę duszy (Sirtunio bodajże). Może i pomyślałbym, że to przypadek (wszak szansa na to wynosi 1:512) gdyby nie wcześniejsze kretynizmy w tej rozgrywce.
Patrząc jak "ulepszono" kolejną rozgrywkę "pandorę" zastanawiam się, czy to ten sam autor...
Trudniejsza rzecz to według mnie taka, która wymaga inteligencji lub umiejętności manualnych. Tu niewątpliwie z tym nie mamy do czynienia.
Rzeczywiście znaczna część naszego społeczeństwa posiada taki poziom inteligencji społecznej, że już ktoś nieco powyżej średniej to dla nich geniusz... :)

Mamusiu, w tej grze jest coś co nie daje rady przejść - ja się nie zgadzam!

A na poważnie - nie chcesz korzystać z podpowiedzi, nie korzystaj. Też nie dawałem rady słabszą postacią (wojem) ale ktoś mi podpowiedział, trochę sam poeksperymentowałem i w końcu dałem radę. Nie wylewałem swoich żali i frustracji na forum - bo po co? Nie potrzebuje aby mnie pocieszać ani nie szukam współczucia u innych. Wiem w co gram i robię to świadomie. Wiem jak wygląda tu support, wiem jak (nie) działa obsługa graczy, nie oczekuje więcej niż gra daje i dlatego może nie wylewam swoich frustracji na forum tylko staram się im pomóc. Nie pasuje? Płacz dalej - to jest na pewno inteligentniejsze!

Nie masz odpowiedniej waleczności - nie powalczysz! Tak było kiedyś na baszcie królów, wcześniej na baszcie prób (ech te kombinacje na smoku - aż się łezka w oku kręci). I tak jest teraz tu - nie będę cię przekonywał bo nie ma do czego. Słaba postać nie da rady! I tyle - taka gra.

2018-01-13 1:31

Hmmm
Jako były sportowiec raczej nie narzekam na to, że przegrywam, bo to naturalna rzecz dla sportu. Choć muszę przyznać, że w szachach rzeczywiście kretynów i kretynizmów jest mniej. Zresztą z tymi pierwszymi wygrywało się łatwo.
Mi udaje się przejść czasem trzy piętra więc nie jest tak źle. Co jednak nie zmienia mojej opinii o tym, że jest to najbardziej kretyńsko zrobiona rozgrywka w całej tej grze. Przynajmniej odkąd ja w nią gram.

2018-02-12 18:06

Zbugowąło nas Wszystki podczas kampani Relikwia na Serwerach S418 Merlin32, Antonator Fama S416, i prazezco Jeden z graczy, FAMA straciła tygodniouw wejście, i chciałbym wystosować prożbę do administracji żeby zostało jej zwrócone wejśćie.

2018-02-16 0:51
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2