Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2017-09-24 23:00

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 walka tytanów 
Autor Wiadomość

Dlaczego walki tytanów są takie trudne? ja jestem wojem, mam 14,4 mln waleczności i ledwo przechodzę 3 piętra??? dlaczego dla większości graczy jest to niemożliwe do przejścia? dlaczego przeciwników jest 4, dlaczego mają pozakładane sylfy (mam tu na myśli freyę i friggę) które ich nieustannie leczą? ja nie mam obszarówki na start, a jeśli już uzbieram szał to zadaje ona tylko 280% obrażeń. Zróbcie coś proszę z tą rozgrywką, zamiast urozmaicić grę powoduje ona że większości moich współgraczy odechciewa się ją robić. Fakt, należałoby się wzmacniać, ale ta gra nie daje nic za darmo. Nie jestem łukiem który ma nieporównywalnie większy dmg i na start zabija całą czwórkę. Ja do jednego piętra podchodziłam 3-4 razy, czy to jest sprawiedliwe??? Sugeruję żebyście zmienili tą rozgrywkę na łatwiejszą albo by przynajmniej przeciwnicy nie mieli sylfów, wtedy będą do pokonania nawet przez słabszych ode mnie.
Dzisiaj przez to że jeden z przeciwników miał friggę, przeszłam tylko 2 piętra. To jest naprawdę mało zabawne.

2017-09-02 8:29

To jest ten sam problem, który ciągle się powtarza. Te walki tytanów to nowa baszta króla. Ja nie jestem przejść nawet 1 pietra. W tej grze albo coś jest łatwe albo niemożliwe do zrobienia.

2017-09-02 14:04

Dokladnie to samo chcialem napisac ,ale na bk miales przynajmniej wybor latwa=trudna Tutaj po prostu wielu tego nie zrobi i koniec.to jest nie do przejscia majac ponizej 12kk walki nawet jednej sie nie zrobi (jedynie luk ma ulatwione zadanie)

2017-09-05 19:27

niekoniecznie trzeba mieć ponad 12kk walki,żeby prrzejść 1 pietro,gram wojem mamm 11kk i przechodze w zależności od losowania,albo 5 pięter albo 2

2017-09-12 19:58
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]