Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2017-11-18 1:10

Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
 JAKIE CHCECIE EVENTY- proszę pisać w punktach lub ilustracje 
Autor Wiadomość

To, że itemki eventowe można od jakiegoś czasu dostać w większej ilości za kamienie bestii to porażka.
A za kopytka/ wzmacnianie duszka/ awans duszka/ wzmocnienie eq duszka to co? Po jakiego grzyba my to chomikujemy? za golda? Litości...
Fajnie byłoby też dać event na kamienie bogów

2016-04-14 12:21

witam

ja bardzo bym prosil o fragmenty duszy ( na przemiane duszkow np. hadesa ) i wymiane imprintu na pieczec duszy - byl event z impryntem ale po wymienieniu pieczeci duszy otrzymalem imprint ktorego dalej nie moglem wzmocni a powinienem otrzymac dalej pieczec duszy wedlug mnie to nie wporzadku

2016-04-15 10:13

niech wróci event na zespolenie klejnotów jak kiedyś był 1 i 2 oraz event lvl bestii jak się dostawało nagrody

2016-05-17 15:46

Niestety musimy czekać zmieniają co jakiś tam okres eventy i może skrzynki wrócą już sie naprosiłem ale niestety nic nie jestem wstanie w tej sprawie zrobić na chwilę obecną .

Level: 80
BR:9,527 mln

2016-05-18 8:47

1, Wymiana zbędnych rzeczy wg uznania gracza (no.; imprint stary i nowy, kamienie losu, podkowy, smocza dusza) na kamienie besti, karty besti, zaawansowe kule wzrostu i skupienia, zwoje i części do wzmacniania aniołk ai jego eq)

2. Eventy za pomarańczowe zadania nagradzane

3. Zespolenie kryształów bez ograniczeń

4. Wymiana orderków z areny (nowe propozcyje jak w pkt 1)

5. mozliwosć zdobycia czesci do przemiany na trzecią formę sylfa (pył, kamienie). Leciało z labiryntu a teraz brak. dla nie diaksujacych brak mozliwosci rozwoju.

6. przywrócenie grobowca i mapke. Mozliwosc zdobycia zakluczonych diaks

2016-05-18 9:32

ta wymiana "waluty" eventowej z poprzedniego eventu na kolejny to bedzie juz standard czy jednorazowe wydarzenie? czy jak zwykle nikt nic nie wie? fajnie byloby zaczekac kilka eventow na cos przydatnego niz wymieniac na sile bo event sie konczy. jest ktos w stanie na to odpowiedziec?

2016-05-18 13:28

Niestety nikt nie jest w stanie Ci na to odpowiedzieć. Generalnie żadnej gwarancji nie ma, nawet jak ich zapytam, powiedzą że tak. Wyskoczy nowy event bez wymiany poprzednich itemków, i co wtedy? Do mnie będziesz miał pretensje za to że zrobiłem Cię w... czy do nich że nie dotrzymali słowa? Co to zmieni? Nic, generalnie to jedyna słuszna technika to wziąć coś wartościowego, a reszte sobie zostawiać zamiast brać 30k golda czy skrzynki z klejnotami... Już raz zapytałem ich o event w którym wymiana kończyła się wcześniej niż możliwość zdobywania przedmiotów. Powiedzieli że zmienią przedmioty w tych eventach gdzie się je zdobywało, a w rzeczywistości przedłużyli wymianę. Generalnie do mnie były pretensje że okłamałem wszystkich. Także sam widzisz. To co powiedzą to jedno, to co zrobią to drugie, to co Ty zrobisz to trzecie. W rezultacie i tak pretensje Twoje względem mojej osoby czy samej administracji nic nie zrobią. Wylejesz żale wszyscy to zignorują i bawimy się dalej, kto skorzysta to skorzysta kto straci to straci i tyle, żadnych rekompensat albo takie co nic nie dają.

2016-05-18 15:51

Kiedy mozna spodziewać się scalania klejnotów bez limitow pobrania korzysci? Kilka dobry miesiecy tego nie było, stopuje to duzej ilosci osobom systematyczne podnoszenie walecznosci.

2016-05-20 18:37

Nigdy, i tyle to jest sklep spożywczy czy co?
dadzą to dadzą nie to nie, nigdzie nie ejst napisane że muszą dać taki event.
Wiesz kolego co to jest EVENT? event to podarunek od GM-a za granie w grę, event nie musi być raz na 2 tygodnie czy raz na tydzień, event to prezent i tyle.
A o klejnotach do postaci podwójnego zwrotu nie będzie już i tyle koniec rozmowy boże ile może pisać jedno i to samo death już za takie coś powinien bana dawać i tyle, ogarnijcie się ludzie.
death napisał ci jasno i wyraźnie a ty czy tam wy nadal i nadal i nadalll drążycie nikt wam nie każde chomikować rzeczy będzie event ok będzie nie to nie i tyle.
Nie mają obowiązku żadnego dawać eventu to od nich zależy czy coś dadzą czy nie.

2016-05-24 11:42

te, bo ci zylka peknie. po to jest forum zeby pytac. jak wiesz wszystko tu tutaj nie wlaz

2016-05-24 14:30
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona