Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2017-11-19 19:51

Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
 JAKIE CHCECIE EVENTY- proszę pisać w punktach lub ilustracje 
Autor Wiadomość

wieprz"" twój nick wnioskuje że wyżej niż 15-16 lat nie masz a więc nie schodzę do tak niskiego poziomu dziękuje
Pewnie twoja waleczność w grze nie przebiła nawet 300-400k z stróżem i dlatego taki płacz tutaj twój.

2016-05-24 14:52

xerox administracja jakiś czas temu stwierdziła, że nie będzie nielimitowanego scalania klejnotów. Wyraziliśmy własne zdanie w tej kwestii, ale nic nam nie odpowiedzieli ciekawego. Sam mam klejnoty lvl 8, a nawet i 7 w eq. Także nawiązując do innego tematu, gdzie te moje super moce moderatora?

2016-05-24 15:58

od mojej metryki i walecznosci to wara. po to wchodze na forum zeby czegokolwiek sie dowiedziec. po to laduje im czasami kase zeby czegos wymagac. i nie piszcie ze nikt mnie nie zmusza do grania, bo jezeli za cos zaplacilem to wymagam uczciwosci, a zagrania typu: kup skrzynke, dostaniesz miniumum 5 "bananow" gdzie "banan" leci jeden to jawne OSZUSTWO i ZŁODZIEJSTWO

2016-05-24 21:44

Tak, tylko że pytałeś czy będzie wymiana itemków z poprzedniego eventu w obecnym już cały czas czy nie. Odpowiedziałem Ci, że nie wiadomo, a administracja nawet jeśli coś odpowie to i tak mogą zrobić coś na przekur co już niejednokrotnie udowadniali. Chimera, bestia czasowa z baszty króla, event bożonarodzeniowy i wymiana kończąca się przed zakończeniem eventów w których zdobywało się itemki do tej wymiany... przykłady można mnożyć dlatego pytania o cokolwiek dotyczące przyszłości są BEZ SENSU. Pozdrawiam.

PS. Temat jest stary, była to próba podjęcia jakiejś współpracy z administracją, by mieć jakiś realny wpływ na grę. Niestety nic się nie zmieniło, a eventy są jakie są. Limitowane scalanie klejnotów, limitowane szkolenie bestii, event na podkowy bez skrzynek, event na awans sylfa bez skrzynek, event na kule skupienia zniknął... z mojej strony to wszystko, temat zamykam bo nie ma racji bytu przy takim, a nie innym podejściu.

2016-05-25 10:39
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12