Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2017-09-25 17:05

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 kamienie duszy stróża ! 
Autor Wiadomość

co jest grane z tymi kamieniami ? a chodzi o to że szukam kamieni duszy stróża ! i jak znajdę to zaczynam patrol , i co dalej mam 2 takie kamienie za które żeby znaleść płace po 10-50 diaxów /zakluczonych / a że mam tylko 1 szkarłatną demonice moge zrobic 1 taki kamień i po zebraniu chcę robić natępny ale on znika ???????????????? dlaczego przecież zapłaciłem za ten następny diaxy !! według mnie to jest ostatnie *** jakie *** og !! ten kamień nie można mi zabierać zapłaciłem za niego to co odwala og jest chamstwem ! ile jeszcze chcecie kasy ????????

mrocznyanioł /serw,222 . - wal 11,56kk

/Edytowane wulgaryzmy

2017-04-19 22:31

po każdym zebraniu na patrolu następne nagrody są losowe. nie musisz na siłę odświeżać za diaxy. jak nie masz na demonicę to niech leci zwyczajny patrol ( szybciej mija ) i samo ci się zmieni.

2017-04-20 13:46

Autorze tego tematu, rozbrajasz mnie swoją logiką. Ciągle na coś narzekasz, ciągle coś jest nie tak, a wnosząc po tym, ile waleczności ma Twoja postać i jak długo utrzymuje się dość wysoko, widać, że władowałeś w tę grę trochę i nadal ładujesz. Czyli płacisz za coś, na co cały czas narzekasz. Jaki jest sens robienia czegoś takiego? I to pytanie: "ile jeszcze chcecie kasy ????????" - naprawdę śmiesznie to wygląda :lol:

2017-04-21 15:58

Radzę najpierw się dowiedzieć o co chodzi w wysyłaniu patroli i zbieraniu kamieni dusz. Nie trzeba odświeżać za diaxy, wystarczy trochę pomyśleć a nie unosić się bez powodu. Zwykły patrol trwający 3 godziny odświeży partole za darmo.

Jes­tem ko­bietą, teore­tycznie jes­tem nor­malna,
praktycznie wariatka - nieobliczalna.

2017-04-22 21:17
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]