Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2017-09-20 11:13

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Zwątpienie 
Autor Wiadomość

Witam
Obserwując ostatnimi czasy gierke szczerze zaczynam wątpić czy tu ktoś wogole pracuje (kompetentny) co rusz to jakieś błedy czy niedociągniecia ktore nie są poprawiane wiec albo tu pracują jakieś duchy albo poprostu ma się graczy w głębokim poważaniu.Gra z dnia na dzień coraz bardziej brzydnie graczom a nikt nic z tym nie robi.GM też odpowiadają w cały świat albo wogóle albo po miesiącu.Istny cyrk zaczyna się tu robić.Rozumiem cieżko coś poprawić np w ciągu tygodnia bo nawał pracy ale że coś czeka na popraienie po kilka miesiecy i bez skutku,miedzyserwerówka od dłuższego czasu ma bugi, cześć rzeczy ma stare opisy niby daje je gdzies gdzie juz ich dawno nie ma i zapewne jeszcze wiele rzeczy by sie wymienilo.

2016-08-03 7:08

emii proszę cię od zawsze jest tak i nagle płacz ??. Piszesz na forum to tak jak byś pisała do nas , A my tylko odpowiadamy za forum , Nikt nikogo nie zmusza do grania a piszesz tak jak byś grała za karę .

2016-08-05 20:31

byc moze za krotko gram by niektore rzeczy stwierdzic "od zawsze tak jest" ? jakos kilka miesiecy wstecz moze i sie pojawialy jakies niedociagniecia-poslizgi ale raczej nie az tak jak teraz.Kolejna sprawa forum u gory ma logo LO wiec chyba dotyczy wszystkiego co z LO zwiazane a i tez jak sama nazwa wskazuje jest to forum czyli słuzy do wymiany informacji,opini itp wiec chyba mam prawo zamieszczac tu swoje opinie itp czy nawet wytykac błędy gry.A kwestia tego czy gram za kare czy nie nie powinna nikogo interesowac gram to gram moja sprawa nie podoba mi sie cos to o tym mowie ma do tego prawo jw napisalam to jest forum

2016-08-06 19:59

Co za sens rozgrywania wojny między serwerowej jeśli gildia która pozostawi czołgi na totemach wygrywa bo totemu nie da się odbić nawet po zniszczeniu czołgu . Może chodzi o to kto pierwszy ten lepszy to po co rozwijać postać.

2016-08-06 21:28

ale to prawda ! nikt nic tu nie robi ? wojny miedzyserwowe porazka BUGG - BOOT mozna pisac do sw, Nigdy i tak wszyscy to maja gdzies , a na forum ? modreatorzy tylko uzywaja jednego BAN za zły usmiech , za prosbe , za krzyk , za przeklenstwo , za zapytanie praktycznie BAN za granie ! w koncu ustalcie cos co jest dobre a co złe , dzisiejsza wojna miedzyserwerowa to porazka przeciwnik stawia czołgi pod totemami i po wojnie ? ale to juz trwa 3 wojne pod rzad ?DLACZEGO , pytam sie ? przeciwnicy o walecznosci mniejszej /w 4 graczy nie moga mnie ubic :P :mrgreen: :lol: /a wygrywaja wojny :lol: :lol: :lol: po prostu DNO gry

nie pozdrawiam bo nie ma kogo ? lub pozdrawiam tych sa !

mrocznyanił / 3.33 kk wal/

2016-09-17 21:01

Znasz przypowieść o Dawidzie i Goliacie? Nie silniejszy wygrywa tylko sprytniejszy. Nie od dziś wiadomo, że znaczna część graczy korzysta z tego pseudo bugu, piszę pseudo bo skoro jest zgłaszany i nie naprawiany to tak naprawdę bugiem nie jest. Przez kilka wojen gildia w której jestem nie korzystała z tej formy "walki". Ale, jedna, druga, trzecia, czwarta wojna w plecy to cóż, tzreba było się nauczyć robić to samo co inni, w kocu jak długo można zostawać za plecami innych. Widać ta rozgrywka tak już musi mieć i nie ma co płakać bo dziś oni nam, a jutro my komu innemu postawimy tanki na totemach i tyle...

2016-09-18 9:18

jest syf lagi bledy itp ja osobiscie gram juz jak mi sie nudzi zrezygnowalam z tej glupiej zabawy

2016-09-18 20:29

Witam
Mam takie małe pytanie , kiedy wreszcie zostanie coś zrobione z lagami. Niestety trochę już gram i widzę co się dzieje. Wszystkie lokacje w grze są zlagowane jedne mniej drugie więcej, ale 1 miejsce według mnie to Baszta Króla, 2 boss światowy. Po co w grze są te informacje o ataku krytycznym, hp i inne właśnie te informacje sporo lagują, według mnie można by zrobić przycisk żeby to ukryć tak jak zrobione to zostało z graczami np. na bossie światowym.

Kiedy piszę do GM a on mi każe relog, oddciążyć procesora na komputerze (wyłączenie programów działających w tle) lub wyczyszczenie pamięci przeglądarki , w normalnie zrobionej grze takich rzeczy normalnie się nie robi – gracz nie powinien wykonywać takich czynności. Gram też już od czasu do czasu w 2 gry World of Tanks ( w te gram w HD i jest ok fps na poziomie 35-50), oraz Diablo III. W obydwu grach nie pamiętam żeby występowały lagi może jakieś drobne zacięcia. I jeszcze jedno, ale to jest chyba tylko moje zdanie bo GM odpisał mi (że producenci gry nie planują takiego rozwiązania) a mianowicie chodzi mi o plik instalacyjny gry. W takim pliku instalacyjnym znalazły by się stałe fragmenty gry czyli wszystkie lokacje i może coś tam jeszcze by się dało upchnąć. Natomiast cała reszta polegała by na wymianie pomiędzy serwerem i danym sprzętem komputerowym . Takie rozwiązanie jest w WoT i Diablo.I może by bylolepiej?

Gra jest ciekawa ma sporo misji do wykonania , ale uważam że sporo ludzi przestało grać właśnie na te lagi.

2016-10-31 21:30

pytanie do mariali
a kto przekazuje wiadomosci dalej? do wielkich twórców gry ?. gołab pokoju ? czy moze kto inny?

2016-11-03 20:30

Dajcie juz spokoj . Jestesmy takimi samymi graczami jak wy i naprawde widzimy co sie dzieje na grze nie tylko ze zgloszen ale i z wlasnego doswiadczenia. Bugi zawsze sa zglaszane tylko ,ze niektorych jakos nie chce nikt naprawic.

Level: 80
BR:5,150 mln

2016-11-04 16:11
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona