Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2017-11-19 19:53

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Zwątpienie 
Autor Wiadomość

Ta gra sie robi wielkim chłamem pod wzgledem wydajnosci i opymalizacji . Jeden wielki wirus.

2016-11-07 19:55

Wylacz inne aplikacje w tle powinno poprawic wydajnosc gry

2016-11-08 16:49

Wszystko to prawda .Do tego trzeba dodać że zdobyte w grze zloto nie wystarcza na wzmocnienie ekwipunku i czesto stoi się w miejscu Nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi ?? Czyzby o zasadę "Kto smaruje Ten jedzie" ? Oraz ile mozna ładowac kasy w grę która ma być rozrywką i zabawą a nie grą hazardową?. W tej ostatniej jest co prawda ryzyko przegranej ale jest też możliwość wygrania sporej kasy. czego niemozna powiedzieć o grze "Legend On Line"

2017-02-09 13:59

Zamiast narzekać to zapytajcie siebie, czy chcecie grac czy nie. Gra jest taka od zawsze - zbugowana mniej czy więcej. Lagi zależą w dużej mierze od sprzętu na jakim sie gra - nie jest to byle jaka gra przeglądarkowa, ona jest zasobożerna więc modernizujcie swoje kompy i koniec z żalami :)

Jes­tem ko­bietą, teore­tycznie jes­tem nor­malna,
praktycznie wariatka - nieobliczalna.

2017-02-09 21:47

ja lubie grac ale walentynkowe Nie-Wydarzenie skutecznie mnie zmrozilo, lagi, bugi, bledy - to da sie zniesc ale zeby z zabawy robic droge ciernistych krzaczorow to lekkie przegiecie.. od wielu miesiecy gram dla przyjemnosci spotykania ciekawych ludzi.. tylko czasem ogarnia mnie smutek... ze nie ma lepszych chwil w grze.. to wsciekanie sie o wszystko juz mnie nie dotyczy.. mam jedno zyczenie zeby mi 'gra' nie obiecywala gruszek na wierzbie.. walki o cos co sobie wypracowalam cierpliwoscia, chomikowaniem i byc moze kasa (wlasna) juz mnie nie smieszy.. odkad czytam forum czy grupy na fb widac tylko walke Modow z niekompetencja, nieslownoscia i technikami, ktorzy potrafia mniej niz my.. a przeciez to ONI a nie my mowia: zgloscie nam problem a my to poprawimy...

- napisalam to zeby ulzyc wlasnej zlosci - moze niepotrzebnie - ale jak sobie pogadam to lzej mi...

2017-02-13 13:05

Owszem gra jest taka jaka jest. Osoby co pisza o zwątpieniu mają podstawy by tak pisać bo gra kuleje coraz bardziej. Sam gram od wielu lat i obecnie co mnie trzyma przy grze to znajomi.Niestety i ci powoli zaczynaja odchodzic z gry wobec swojej bezsilności. Niby każdy wie że ta "darmowa gra" darmową nie jest, bez pakowania kasy jesteś miernotą na tle innych. Z update na update przepaść między tymi diaxującymi a tymi niediaxującymi ciągle się zwiększa. Jaką mają motywcaje gracze którzy niechcą pakować kasy do gry a nie moga przejść pierwszego piętra baszty króla, gdzie na polu bitwy sredniak mający około 4-5kk waleczności składany jest na hita (bo chociażby nie ma drugiego awansu).I naprawde mógłbym tu wymieniac jeszcze długo takie sytuacje gdzie zwykły gracz staje ze ścianą bezsilności. I naprawde nienamiejscu są tu teksty "jak sie nie podoba to nie graj".
Przychylam sie do zdania coniektórych że gra skonczy sie serwerami gdzie beda grały same wydiaxowane postacie, bo niestety musze z przykrością napisac że są gracze co wydadzą ostatnie pieniądze byc by lepszym i bardziej pro od swojego rywala.

BR:6,3kk+

2017-02-21 13:24

w huja walicie z ta grom nie umiecie ogarnac nowych zeczy sa lagi co nie daja grac a wy nic aby wam bylo dobrze. wpowadzacie nowe serwery i postacie duchy a macie problem z plynnoscia gry i chcecie doladowan. smiech na sali

2017-04-05 19:05

tutaj żeby coś wygrać trzeba modelatorom samochody pokupować aby dali coś wam wygrać konkretnego bo mogą ale zawsze wymyślą coś że nie da rady tego zrobić bo sprawy techniczne albo coś innego prawdopodobnie tu trzeba limity miesięczne dawać po 20000 złotych aby mieć szanse na cokolwiek

2017-05-28 21:04
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2