Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2017-09-20 23:46

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Oszuści i złodzieje 
Autor Wiadomość

Piepszeni oszusci i złodziej doladowalem 2k diax 12 listopada i do dzisiejszego dnia ich nie mam , wiec napisalem do nich i dopiero po 4 dniach łaskawie odpisali . Ich tlumaczenie ze nie maja tego za ksiegowanego i ze to nie ich problem a pieniadze poplynely na ich konto.
I teraz musze sobie radzic sam .
Jak ktoś mial problem z Credit Card - MasterCard lub Visa proszę o pomoc w odzyskaniu pieniedzy bo te zjeby w niczym nie pomoga zostawili mnie samemu sobie .
Za wszelkie propozycje z góry dziekuje

2016-11-16 11:37

sam jestes zjebem ze ladujesz kase w ten syf. moze doladowales na inne konto :P

2016-11-16 18:22

Ja mam podobny Problem tym samym załadowałem Diamenty i prosząc o dane usługodawcy Creditcard otrzymałem wiadomość żebym sobie w google poszukał i mało tego szukałem nie znalazłem informacji oczywiście jeżeli byłoby to przez przelewy24 payu czy inne metody płatności jest łatwiej znaleźć ale metody Typu CreditCard trudno i nie mam zielonego pojęcia co dalej robić jestem bezradny a próby kontaktu z nimi są trudne a odpowiedź ta sama i zamykany temat no ludzie Dajcie jakieś namiary i nie róbcie sobie jaj od czego wy jesteście !!!!!!

2017-02-04 18:56

Tu mamy rozwiazanie problemu : https://www.facebook.com/moderatorzylegendonline/posts/1868347596770851

Wysłać email do Luny jeśli diamenty nie dotarły.

Cytuj:
Uwaga! Jest sporo zgłoszeń o nieotrzymanych doładowaniach - prośba, aby potwierdzenia zapłaty wysłać na mail : catherine.maria.magdalena@gmail.com
w temacie proszę zapisać :
BRAK DOŁADOWANIA - Nick:....., Serwer......, kwota.
Nie rozpisujcie się w temacie tylko proszę o konkrety. Bez załącznika nie przekażę informacji do księgowości/ Luna

Najszybszy kontakt https://www.facebook.com/moderatorzylegendonline

2017-02-05 0:58
Zobacz profil WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]