Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2018-04-21 11:46

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Znikajacy dobytek 
Autor Wiadomość

Nigdy dotychczas tego nie doświadczyłem chociaz o tym słyszalem. Zniknelo 746 zwiazanych z konta w trakcie rozgrywki Boss swiata prawdopodobnie wtrakcie wczytywania. Na tej samej rozgrywce byl problem z wywalaniem z gry i odswiezeniem strony po komunikacie polaczenie przerwane. Ponadt ja się grzecznie na razie pyatam jakim cudem połaczenie przerwane ma wpływ na moje całe połaczenie internetowe? Uzywam rejestratora nadmieniam. TAkie sytuacje mialy miejsce ale nigdy dotychczas nie pojawiala mi się informacja z połaczenia internetowego że zostało zerwane. jakim qrtyzana jego przodkini prawem ostatnia ktualizacja zawiera kody ktore moga mieć na to wpływ. A jeśli chcecie dodatkowo listę zauwazonych błedow:
nie w każdej walce ładuje sie szal aniola stróza
stun rzucony na stróza blokuje uzywanie dodatkowego skila i odświeżanie szału anioła stróża
w odcinku błyskawicznym w 1 pietro czesto nie widac znaczników kolorów dla poszczegolnych postaci
to tak na szybko
delikatnie zatem pytam:-) co przez ostatnie powiedzmy 3 lata zrobiliscie w temacie poprawy obsługi ?
bo z tego co widze nadal nie dajecie rady nawet skopiować innej gry bez błędów....nawet tak prostych rzeczy jak rozróznienie płci (kapłan-kapłanka) w języku polskim jest nie do przeskoczenia?
Z wyrazami braku szacunku-wasz wierny gracz

2018-01-15 23:53

Połączenie z netem prawdopodobnie Ci po prostu padło. Flash sam w sobie nie może ingerować w takie rzeczy (piszę czasem w AS3), więc sama gra nie może Ci zerwać połączenia z netem.

2018-01-16 22:29
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]