Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2017-11-24 16:34

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 S414 serwer strasznie spowolniony 
Autor Wiadomość

Witam.
S414 Nick: ZENON
Pragnę zgłosić krytyczne problemy na serwerze 414. Praktycznie gra jest niemożliwa ze względu na straszne spowolnienie wszystkich procesów. Samo wczytanie gry przy użyciu rejestratora trwa parę minut. Po wczytaniu nie jest lepiej każda czynność wymaga długiego oczekiwania. Najgorzej jest z walkami ponieważ podczas oczekiwania (beznadziejnie długiego) walka się rozpoczyna w tle bez naszego udziału i pozamiatane. Cokolwiek otwieranie plecaka, ekranów postaci zajmuje bardzo długi czas. Wszystkie postacie podczas walk są widoczne jako czarne duszki nie widać z kim mamy do czynienia.

Pozdrawiam
Mariusz

2017-07-19 15:15

Net pewnie z Orange albo z Vectry(!). Ściągnij, zainstaluj, wybierz jakis serwer w Niemczech albo we Francji, zaloguj się... Może da rade.

2017-07-20 1:11

Witam na poczatek mile przywitanie z S142 a teraz z innej bajki jak zwykle w poniedzialek jakies pajace spierdolily gre nie da sie nic normalnie kurwa zrobic wszystko sie loguje z opoznieniem,trzeba co kilka minut robic relog to jest jakas pierdolona kpina. Kogos tam popierdolilo z odpalaniem nowych serwerow a na starych zaczyna brakowac graczy. Wezcie sie tam kurwa do roboty i poprawcie jakosc tej gry bo jak narazie idziecie w kierunku spierdolenia jej .

2017-07-25 23:53

witam
Problem był z Vectrą. Wysłałem email z groźbami odstąpienia od umowy w związku z ograniczaniem prędkości dla połączeń generujących największy transfer (tak mniemam). Podałem fakty iż gra działa OK w Play LTE oraz przez połączenia tunelowe. teraz gra chodzi OK bez kombinowania w Vectrze.
Ja używałem CyberGhost calkiem OK jedyny problem to co 3 h trzeba się ponownie zalogować.
pozdrawiam

2017-07-28 2:12
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]