Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2017-09-26 23:49

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Czarny ekran 
Autor Wiadomość

Witam mam mały problem, mianowicie po zalogowaniu na konto od kilku dni pojawia mi się tylko czarny ekran oraz ikony górne nic więcej. Da się coś z tym zrobić, bo nawet nie mam jak napisać do gm, że coś takiego się stało. Zmieniałam przeglądarki wchodziłam na klienta oraz próbowałąm na innym sprzęcie za każdym razem jest ot samo.
Venus serwer 382

2017-02-22 10:44

Witam ,sprobuj wyczyscic ciasteczka mi to pomoglo,jezeli nadal nie bedzie dzialac zglosze do administacji.

2017-02-23 10:52

wyczyściłam wszystkie ale to nic nie dało za każdym razem pojawia się tylko czarny ekran

2017-02-23 12:01

Witam, prawdopodobnie wina leży po stronie internetu.

Jes­tem ko­bietą, teore­tycznie jes­tem nor­malna,
praktycznie wariatka - nieobliczalna.

2017-02-23 21:40

To nie może być od internetu, bo koleżanka próbowała wejść u siebie i jest to samo, a mamy internety z różnych firm.
Żeby sprawdzić zrobiłam nowe konto na nowym serwerze i wszystko działa tylko to jedno konto nie działa

2017-02-24 7:44

Dodam od siebie, że taka sytuacja dzieje się w konkretnym przypadku i ani internet, ani nic innego po stronie gracza nie ma na to wpływu. Mam kilka kont i tylko na jednym jest dokładnie tak samo, od kilku tygodni widać tylko górne ikonki, nie ma znaczenia, czy to rejestrator, czy jakaś przeglądarka. Za pomocą skrótów klawiszowych można wejść w plecak, gildię itd., ale oczywiście o czymkolwiek innym nie ma mowy. Postać na tym koncie miała niski lvl - jeszcze nie były odblokowane niebiosa, więc po logowaniu od razu był podgląd na miasto. Jednak wiadomo, że przy każdym logowaniu dodawane jest 10% doświadczenia potrzebnego do kolejnego poziomu. W ten sposób przez same logowania postać osiągnęła lvl, na którym odblokowane zostają niebiosa (18 chyba, nie pamiętam). Kiedy ten poziom zostaje osiągnięty w trakcie gry, to po prostu jesteśmy automatycznie kierowani do niebios, a potem po logowaniu już nie ma podglądu miasta, tylko niebios (i wszystko jest ok). Jednak gdy ten poziom został osiągnięty w momencie logowania (za ten "bonus" 10%), to już nie ma podglądu miasta, jak można się domyślić, ale niebios też nie (nie wczytuje się) i stąd niczego oprócz ikon nie ma. Myślę, że powyższy problem może właśnie z tego wynikać, patrząc na nr serwera.

2017-02-24 17:37

no dobrze a da coś się z tym zrobić żeby wszystko znowu działało czy konto spisac na straty?

2017-03-01 13:24

Ja mam podobnie do pewnego lvl nic się nie działo, normalnie się logowałam, ale po przekroczeniu bodajże 18 zaczęły się cyrki :/
czarny ekran i tylko ikonki na górze, skróty klawiszowe działają tylko na te dolne ikony ale żeby nawet w ustawienia wejść i coś zmienić to się nie da. Przez pewien czas dało się ten bug obejść i jak znajomy zaprosił na ognisko gra załapywała i już można było grać tylko nie można było się wylogowywać, ale teraz problem wrócił i postać odrzuca wszystkie zaproszenia. Najgorsze jest to że zatankowałam 800 diaxów :]

Czy Moderator mógłby coś z tym zrobić bo szkoda mi porzucać postać na 45 lvl i z vipem na pół roku :/
server 371 nick patrzWoczy

2017-06-26 16:04
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ]