Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2017-11-21 0:47

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Problemy długiego logowania gry 
Autor Wiadomość

Drodzy Gracze,
Źródłem problemów w lagami i spowolnieniem gry jest wersja flash. W celu poradzenia sobie z problemami zalecamy instalację lub aktualizację przeglądarki Chrome do najnowszej wersji, co powinno pomóc w usprawnieniu korzystania z gry. Jeśli mimo aktualizacji wciąż pojawiają się lagi, prosimy o kontakt.
Życzymy przyjemnej rozgrywki.

w komentarzach poproszę info, czy pomogło, jeśli nie, proszę o konkretne nicki i serwer

Level: 80
BR:6.230.000
WSZYSTKO O LEGEND I TYM CO NADCHODZI TUTAJ: http://platynekwyjasnia.blog.pl

2016-03-29 13:08

Ja nadal mam ten problem. Trwa to już trzeci dzień korzystałem z akceleratora gry, game doctora i nic nie pomaga aktualizowałem także flash playera, niestety brak poprawy. Jednak co ciekawe problem pojawia się na serwerze s171 na którym gram, próbowałem wejść na serwer s1 i gra działała bez zarzutów 0 lagów wszystkie lokalizacje wczytywały się natychmiastowo.

serwer 171
nick Marmar

2016-03-29 17:22

Już to ktoś pisał, ale widać, że trzeba jeszcze raz...

(początek wrzeszczenia) TO NIE JEST WINA FLASHA! (koniec wrzeszczenia)

Prosty, głupi przykład, obalający tę teorię:
Jeśli wina leży po stronie wersji flash, to jakim cudem problem z lagami pojawił się, kiedy łączone były serwery 198 - 201 (byłem na 201 i działało bez zarzutu, po łączeniu dopiero się dowiedziałem, czym są lagi), które miało miejsce w czerwcu ubiegłego roku? (zdaje się, że wtedy nie było jeszcze obecnej wersji flash)

Drugi przykład:
Na obecnej wersji flash gra działa tak samo, jak działała na starszych

Więc jak to jest? Czy to kolejna wiadomość od administracji, która miała zostać przekazana na forum, bo chcą odwrócić uwagę od siebie?

2016-03-29 18:14

Oto najlepsza gra MMORPG 2016 tak od 1h

2x karty graficzne 980 i się nie chce załadować gra xdd

Boże ta gra ma niecałe 300mb xd
Chyba czas na zmianę gry, powoli już mi się nie chce w to grać

Obrazek

Obrazek

25 minut siedziałem w grze potem od razu wyłączyłem, no bo tak sie nie da grac wolę włączyć grę która ma ponad 40 gb na dysku a ma 198 FPS a nie 300mb gra która ma niecałe 40 fps, szkoda czasu, gra ładuje się dłużej niż sama gra.
O gm nie wspominam nawet bo doczekać sie na odezw jakikolwiek to strata czasu.

2016-03-29 18:58

Enyo, do gm pisać nie musisz, masz odpowiedz od nich, wprawdzie sprzed 3 tygodni, ale pewnie tak samo by wyglądała, jakbyś Ty ich o to zapytał :P

Cytuj:
Trudno stwierdzić, w czym tkwi błąd związany z lagami - pomóc może relog, oddciążenie procesora na komputerze (wyłączenie programów działających w tle) lub wyczyszczenie pamięci przeglądarki; przyznaję - część problemów może leżeć po stronie gry, ale jako pracownik obsługi klienta nie mam dostępu do serwisu serwerów i operacji gry (tym zajmuje się 7road), więc niewiele mogę zrobić. Przepraszamy za niedogodności i życzymy miłej zabawy!

2016-03-29 19:16

od tego jest GM aby do nich pisac.
Po drugie to co napisali o flashu to żadna nowina u mnie się sama aktualizacja robi a więc jak było tak nadal jest.
To co chcieli to napisali aby ludzie co mieli do ust włożyć, to tyle z informacji o tym że mają gówni.. servery i nie potrafią utrzymać 40 ludzi.
Niech otwierają więcej serverów.

2016-03-29 20:01

Lawrence s40 już nowszych aktualek nie mogę mieć a dalej gra mi siada i nie da się zalogowac . Nie mowcie mi tylko ze mam cos pobrać bo nie będę zasmiecala kompa:)) wcześniej gra smigala mam nowy dobry sprzet net jeden z lepszych a lagi i problem z logowaniem wielkie .

2016-03-30 20:24

potwierdzam, chyba czas jebnac tym chinskim szmelcem, w nocy jeszcze bylo ok, teraz ponownie nie da sie grac
sorry za slownictwo, ale qrwa brak mi juz słow

2016-03-30 20:55

U mnie problemem jest Orange i Telia nadal... po VPN ladnie smiga...

2016-03-30 23:49

Kiedy wreszcie się ktoś weźmie za robotę i naprawi tą grę ? Od czasu aktualizacji nie da się grać , logowanie trwa kilka minut, potem w trakcie gry otwarcie plecaka graniczy z cudem, otwarcie każdej podstrony trwa kilka minut, nie wyświetla obrazkó... nie wciskajcie mi że to wersja flasza , przed aktualizacją wszystko śmigało pięknie , po aktualizacji przestało , aktualizacja gry nie zmieniła mi wersji flasza na 3 lata wstecz więc nie wciskajcie o flaszu, bardzo żałuję że wydałem pieniądze na tą grę, widocznie tak tu jest że tylko Pay Pall tutaj musi działać a reszta jest olewana. Trzeba rozgłąszać to badziewie na portalach społecznościowych .. GM pod przycieskiem w grze to tylko teoria , tam nie ma żadnego nygusa i nikogo kompetentnego i nikt nie odpowiada. Jka wspomniałem bajki o flaszu wsadzajcie sobie w d... nie każdy user to laik - są też serwisanci sprzętu komputerowego i wiedzą jakim sprzętem i oprogramowaniem się posługują.

2017-04-04 3:40
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona