Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2017-09-20 11:08

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Changelog 7.5 
Autor Wiadomość

To będzie trudne, ale raz się żyje, najwyżej nie zrobię :P
Otóż wersja SQ4 otrzymała aktualizacje 7.5 link

Brzmi enigmatycznie, no ale zobaczymy co się da zrobić
1.优化秘境探险玩法;
2.新增守卫组队试练(活动本);| Nowa aktywność z aniołkami?
3.新增神器系统;| Nowy system artefaktów | New artifact system
4.泰坦技能支持装备10个;| Można używać 10tytanów na raz?
5.新增护灵觉醒; | Nowi aniołowie?
6.血色魔狱替换为时空断层副本;| Nowa kampania zastrępująca krwawe piekło
7.新增主神试炼玩法;

Ostatnio edytowano 2017-06-30 17:10 przez dogryzyz, łącznie edytowano 12 razy

2017-06-22 20:28

Zacznijmy od zmian graficznych

Obrazek
1. Przeniesienie ikonki osiągnięć pod lewy panel z aktywnościami.
2. Przebudowanie górnego panelu ikonek
    -usunięcie skrzyni czasu
    -dodanie strzałek lewo-prawo przesuwających ikonek(zależy od rozdzielczości gry)
    -dodanie strzałki u dołu ukrywającej wszystkie ikonki poza rozgrywkami

Przy przeglądzie dodatkowych cech postaci zamiast wielkiego, wysokiego panelu, który to przy mniejszej rozdzielczości wychodzi za ekran dodano listę przewijaną. Gdy dojdzie parę rzeczy zobaczycie, że to dobry krok.

Ostatnio edytowano 2017-06-29 22:51 przez dogryzyz, łącznie edytowano 1 raz

2017-06-22 20:41

Nowa kampania z wyspami i chmurkami.

Wejście przez ikonkę w górnym panelu wyglądającą tak: Obrazek

U góry mamy pasek energii używanej do pokonania przeciwników.
Po prawej u góry miejsca na 2 buffy.
Po prawej na dole sklep, czas do odnowienia energii i przycisk odnawiający rozgrywkę.

Na środku plansze z latającymi wyspami za chmurami, po kliknięci chmura znika i pojawia się tam jakiś przedmiot.
Przedmioty to mi.in:
    -skrzynka (daje nagrody 2,3,6 punktów)
    -miksturka (daje energie)
    -przeciwnik (wymaga energii by go pokonać i nakłada łańcuchy na pola sąsiednie. Po pokonaniu przeciwnika otrzymujemy 1,3,6 punktów i pola sąsiednie się odblokowują. Przeciwnik może się okazać, że strzegł portalu)
    -karta (daje buff do wykorzystania, który pojawia się do wykorzystania w prawym górnym rogu)
    -kamień (nic,)
    -portal (przenosi do następnej planszy)
Obrazek
Dziś gorsze podejście za 72punkty. Za to widzę, że im dalej tym więcej wszystko kosztuje, ale i zyski większe, a plansze są generowane proceduralnie, nie czysto losowo.
Obrazek

Sklepik kształtuje się następująco. Mnie udało się zdobyć 200 przedmiotów pierwszego dnia.
Obrazek

Przyspieszanie czasu, coś dla chomików, ile tysięcy podków macie?
Obrazek

Ostatnio edytowano 2017-06-26 15:07 przez dogryzyz, łącznie edytowano 2 razy

2017-06-22 21:05

6. Nowa kampania zastępująca krwawe piekło

Obrazek

Nagrodami za kampanie są te oto skrzynki.
link ze świata Obrazek

Po wejściu pojawiamy się na kryształowej planszy gdzie wita nas kapłan podobny do tego na baszcie prób.
Obrazek

No i zaczynamy walkę z jakimiś nowymi umiejętnościami, nie jestem w stanie wiele zrobić słabą postacią.
Wygląda na to, że tu liczy się szybkość pokonania przeciwnika, patrz kołka wokół skrzynek.
Obrazek

Ostatnio edytowano 2017-06-29 23:23 przez dogryzyz, łącznie edytowano 4 razy

2017-06-22 21:36

5. Nowe anioły stróże

Obrazek
Obrazek
Obrazek

2017-06-22 21:49

2. Coś z aniołkami
守卫 = aniołek

2017-06-22 23:58

Nie wiem czy to jest napisane, ale system walk duszków wygląda następująco

Obrazek
Zakładki to:
    Ranking
    Dostępni przeciwnicy
    Historia walk
Nagrody jak widać lepsze.
Ta połamana kulka to część Fusion Chi, czyli przedmiotu zastępującego 20k diaxów do fuzji duszków. 20k części potrzeba by zespolić kulkę.

Ostatnio edytowano 2017-06-30 17:29 przez dogryzyz, łącznie edytowano 1 raz

2017-06-30 0:42

Zajrzałem do tamtej gry i coś rzuciło mi się w oczy.
Cytuj:
3.新增神器系统;
Z tłumaczem wychodzi mi z tego "Nowy system artefaktów"

Myślę, że może chodzi o to:
- w podglądzie postaci jest nowy symbol
Obrazek

Po kliknięciu go widać na przykład coś takiego:
Obrazek

Tych "artefaktów" jest więcej, ale co każdy robi i czym podnosi się ilość gwiazdek, nie mam pojęcia, bo widzę tylko tyle, co jest na screenach. W każdym razie wygląda to na nowość w grze, skoro nawet czołówka ma tylko 1 gwiazdkę, a niektórzy z nich wcale tego nie mają.

2017-06-30 14:08

Nie mam pewności czy to to część Holly Sword w nowej odsłonie. To, że mało osób ma, hmm, gdy widzi się, że do aktywacji trzeba mieć kolekcje duszków 2 typów od zera do Thora/Odyna/Friggi bez pominięcia Tiara/Lookiego/Frei hmm. Trzeba poszperać. E: poszperałem i wygląda na to, że nie, a muszę wbić 80 poziom by zobaczyć, z czym to się je.
No a w sumie to widzę, że każdy aktywny gracz ma artefakt, więc nie tak ciężko go zdobyć. Nie to co Holly Sword.

Do aktywacji 100 fragmentów artefaktu odpowiedniego typu.
Do ulepszania 斯昆宝石. Czas sprawdzać krzaczki :P
Z warto wiedzieć teraz, do ulepszania wymagane jest też złoto, tylko nie wiem jakie ilości.

A właśnie mnie się nie rzuciło w oczy, bo widziałem to : http://sq.wan.com/Article/news/aid/5468.html :P
No a bardziej szczegółowo jest tu http://sq.wan.com/huodong/sq/20160701/index.html Opis co prawda dla SQ, ale widać, że ten pomysł przeszedł w niezmienionej formie.

Na marginesie mini słownik zaczynam robić:
英灵 - Dusza mścicieli (sylph)
英灵竟技 - Rywalizacja duszy mścicieli
守卫 - Aniołek (eudemon)
神器- Artefakt

2017-06-30 16:26

To czas na eventy. Oczywiście dobór przedmiotów leży po stronie developera. Wygląda na ewolucje pomysłu z rave, czyli zrób coś i dołóż cegiełkę do siebie gildii oraz wszystkich graczy. Dlatego dorzucam tutaj.
Obrazek
No i jednocześnie drugi event dla dotujących grę. Znaczki potłumaczę jak mi się zachce, czyli? :P
Obrazek

2017-07-05 12:05
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona