Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2017-09-23 18:18

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Changelog 6.4 w oparciu o wartune 
Autor Wiadomość

No dobrze, jak chcesz to zaczynam swój monolog.

Poprzednie odejście to m.in. sprzeczka o posiadanie przez goferka na pasku zadań CheateEngine ignorowanie i bagatelizowanie owego faktu. Zakończone wyrzuceniem mnie z grup facebookowych i usunięciem wątku, po wykazaniu co z tym programem można zrobić, ale to historia dawna, acz jak teraz o tym myślę to nikomu nie znana.

Co do zdarzeń nie tak odległych. Otóż uznałem iż znam język angielski i podejmę się zrobienia listy zmian na podstawie wartune, dlatego, że nikt tego nie zrobi, a tym bardziej wydawca. Ponadto przygotuje mnie i innych graczy na nadchodzące zmiany. No a na podstawie wartune, bo tam deweloper był w stanie dość szczegółowo przedstawić zmiany w wersji gry. Zrobiłem pewną część i widząc 2 istotne kwestie, usunięcie boskiego blasku i możliwości zmiany nazwy stróża za darmo, postanowiłem zapytać na grupie facebookowej o to jak to wygląda na serwerach testowych. Treść była +/- taka "jeśli ktoś chciałby się zapoznać/pomóc
i od razu 2 pytania
Czy dalej można zmienić nazwę stróża po raz pierwszy za darmo?
Co z boskim blaskiem? zniknie? cena jego wzrośnie?" i link do tego tematu.
Było to w godzinach nocnych, nie uzyskałem odpowiedzi, a rano post był zablokowany po niewybrednym komentarzu, po co to robię, moderatorzy się ty zajmują, dlaczego informacje z wartune etc. podpisany nazwiskiem jednego z moderatorów.
Nie powiem, po takim czymś mi się odechciało, jednak widząc tu pozytywny komentarz Basi postanowiłem przemilczeć fakt powyższy i usunąć post z grupy. Jednocześnie dowiadując się iż owa koleżanka tworzy konto na jednym z serwerów testowych potwierdziłem fakt usunięcia możliwości zmiany nazwy stróża za darmo. Potem po utworzeniu słabego konta, fakt dezaktywacji boskiego promienia potwierdziłem dzięki życzliwości pewnych osób na s18.
Jednocześnie po nocach tłumaczyłem resztę małych zmian z wersji 6.3 i 6.5.

Jakiś czas później na grupach facebookowych pojawiły się posty pewnego moderatora z podlinkowanym filmem, było to koło godziny 4 w nocy. Pod grupą bardziej formalną skomentowałem iż powinien ten post usunąć, bo musiałby sobie wlepić bana, ten odpowiedział, że nie usunie, oraz po 2 komentarzach innych użytkowników przyznających racje moderatorowi przytoczyłem punkt regulaminu będący podstawą na której opiera się moja powyższa wypowiedź.
Jednocześnie na luźniejszej grupie też postanowiłem się pożalić na sytuacje z zablokowaniem mojego postu linkującego do tego tematu na forum, po czym wykorzystując stworzoną przez siebie listę zmian zanalizowałem zawartą treść w filmie na temat zmian w systemie stróżów, podkreślając "!" fakt nieprzedstawienia faktu o zmianie nazwy stróża. Po czym napisałem, że mógłby zrobić jakiś konspekt czy coś. W odpowiedzi uzyskałem "pseudo-argument" że sam mogę takie rzeczy robić, a on będzie robić jak chce i zostawia mnie z tym. Zatem w dalszej mojej odpowiedzi pisałem by ochłoną, bo źle podchodzi do ludzi będąc z pewnością zdenerwowany i niech wróci do dyskusji później.
Dalej dyskusja się urwała, zatem postanowiłem iść spać póki jeszcze ciemno...
Rozdział się kończy tym, że jak wstałem nie było mnie w obu grupach facebookowych.

Nadmienię, że tak się złożyło, że jedyny użytkownik, który odpowiedział na moje pytanie od stróżu w zablokowanym i usuniętym poście (jakby nie widząc "?", ale nie ważne) znalazł pewien komentarz o poważnym błędzie gry i zapytał o to na grupie facebookowej, postanowiłem go nakierować i informacja się rozniosła. Ma to znaczenie o tyle, że owy błąd został prze zemnie opisany właśnie na YT i byłby idealnym kontrargumentem na pseudo-argument oraz jednak niemałą częścią mojej wiedzy i pracy.

Po owych zdarzeniach myślałem o odwołaniu się od faktu wyrzucenia z grup, jednak widząc na 3ciej grupie już publicznej iż post z filmem jest też tam i nie jest usunięty uznałem to za bezcelowe. Zatem postanowiłem, że zostałem skazany na wygnanie i już nie jestem częścią społeczności graczy. Mogłem pójść w siną dal , jednak stwierdziłem iż praca którą wykonałem na rzecz społeczności jest nic nie znaczącą rzeczą, która nie przemawia za mnie ani trochę i jest jedynie czymś działającym na moją zgubę.

W tym czasie zaczęły znikać pliki z chmury z tabelkami prze zemnie sporządzonymi, posty na forum, a szczególnie ten, także filmy z YT i komentarze do nich prowadzące. Poprosiłem też osobę będącą administratorem grup facebookowych o usunięcie wszystkich moich postów. Na odpowiedź czekam do dziś...

Notabene historie opisującą odkrycie błędu gry zakończyłem historia dalsza napiszę się sama...

2017-04-08 0:03

Zdaje sobie sprawę, że zapytanie poprzednie uległo przedawnieniu, ale czuje potrzebę uzupełnienia powyższego monologu, by była jasność mojego oglądu na sytuacje.
Po dość długim czasie udało mi się zapoznać z dyskusją i szkoda słów, ale może i lepiej, że tu jest moje jedyne źródło kontaktu ze społecznością (nutka ironii w głosie).
Dlaczego tak sądzę, otóż by poznać sprawę trzeba się nad nią pochylić, a nie tylko rzucić okiem. Na co najwidoczniej wszystkich przerasta.
Czy to rozumiem, po części tak, ale wyłowie parę perełek, które z tego wynikają, po części też z braku odwagi cywilnej.

Jeśli osobaA zachęca mnie do zrobienia czegoś, co osobaB obraziła i umożliwiła, po czym osobaB lubi wypowiedź osobyA na ten temat. Rodzi się tu czysta hipokryzja.
Jeśli osobaC zarzuca mi nieprzeczytanie treści, którą osobiście zredagowałem, a wyżej ją też cytuje... ech.
Jeśli osobaD obraża kogoś innego (poniekąd słusznie) podnosząc argument, który jest ewidentnym kłamstwem. <Palm Face>
Jeśli osobaE prosi o zrobienie czegoś co istnieje i jest wskazane wyżej.

Najlepsze z tego jest, to, że przy braku możliwości obrony kreuje się obraz jedynie zahaczający o prawdę. Jeszcze gdy osoby z perełek są tymi, które muszą podjąć decyzje...
Poza tym zabrakło odczytania wyroku, podania powodu. Co wykreowało mi wcześniej dużo gorszy obraz.

----

Stricte w temacie: Podlinkowana strona, została zedytowana, ale nigdy nie osiągnie perfekcji, gdyż zmiany nieodnotowane, takie jak zmiana nagrody za osiągnięcie 70 poziomu są nie do zweryfikowania w sensownym czasie. No ale jeśli ktoś chciałby wiedzieć, to była to karta dżina-oficera, a teraz jest to skrzynia z kartą jednego z podstawowych stróżów (dżin, prawy rycerz lub łowca świętej krainy).
Dalszych aktualizacji należy się spodziewać przy okazji przyszłych aktualizacji zawartych na liście, możecie też zaproponować przyszły kolor ;)

2017-04-18 23:39

Błąd polegający na braku możliwości wołania o pomoc przy złowieniu silnej ryby niestety występuje dalej, ale czy to ten sam to nie wiem, ale rybka uciekła tak czy inaczej.

2017-04-20 19:16

Oj nadal nie widzę oficjalnej informacji, że przerwa techniczna miała być uzupełnieniem aktualizacji.
Na oficjalnym facebooku mamy znajdź to sam, ale umieszczone po fakcie.

No a jak znajdź to sam, to sobie sam wybrałem kolorek, a jak zwykle ktoś zapomniał zmienić paszporty na pył iluzji, gratuluje mylącej nazwy!
a słowo się rzekło, to plik zaktualizowany

2017-04-25 13:47

No nie było na liście, ale jakby jednak raczyli wprowadzić bingo, to wrzucam screeny z chińskiej wersji SQ4.
Zasad bingo nie ma co tłumaczyć, a jak chcecie sobie zagrać to nawet jest wersja od Microsoftu.

Obrazekhttp://www107.zippyshare.com/i/7DPNUxRb/32709/bingo1.png
Obrazekhttp://www107.zippyshare.com/i/t321jWEr/51483/bingo2.png
Obrazekhttp://www107.zippyshare.com/i/9lBCnN6t/39796/bingo3.png

E:ten serwis chyba broni się przed umieszczaniem na forach, by zysk z reklam się zgadzał chyba (przekierowuje z powrotem na stronę z reklamami). No ale jakby coś to doklejam link obok.

2017-04-25 23:19

Dziś dodano przycisk x, który pojawia się na szarym logu gry, gdy jakiś element gry nie chce się dłużej załadować np. panel obcych ziemi.

Przy okazji przetłumaczę zasady dobierania przeciwników w boju Aresa, uważam je za bardzo dobre, nie ma to jak walczyć z przeciwnikami równymi, ta duma z wygranej z wojownikiem z czerwonym duchem i pozdrawiam Marcie, gratulacje.

Zasady dobierania
1. Gracze, którzy uczestniczą w wydarzeniu są dobierani w pary z przeciwnikami posiadającymi najbardziej zbliżoną liczbę punktów.
2. W pierwszej kolejności są dobierani gracze z tej samej grupy.
3. Jeśli w grupie jest tylko jeden gracz, dobiera mu się gracza z największą liczbą punktów z niższej grupy i vice versa.

Ponadto zaobserwowałem, że są 2 grupy, jedna ma prawidłowo wyświetlany ranking, druga nie. Zależy od tego czy ktoś przyszedł przed czasem czy się spóźnił(przyszedł chwile przed 1 walką).
Gracze z dwóch różnych grup nie mogą walczyć ze sobą, gdyż ich walki startują w nieco innym czasie.

2017-05-15 23:20

dog na Moda. Jeszcze nigdy nie widziałam tak zaniedbanego forum a Dog przynajmniej dba o naszą wiedzę a nie przejmuj się grupami fb one są po to żeby mieć jeszcze więcej informacji o graczach i ich bardziej kontrolować

2017-05-18 17:35

No to mamy zawartość z patcha 6.1 Lucky Exchange | Szczęśliwa wymiana.
No i od razu z kulkami po fuzji szansa zapewne jak w amerykańskiej wersji 1 na 600 lub tysiąc. Jednak bez pokładów złota.

Dorzucę też zmiany przedstawione w formie własnoręcznie zakodowanej strony.
Strona.

Jeszcze w sprawie bingo pojawiło się w innej wersji gry od Oasis, zatem to jednak kwestia czasu. Szkoda, bo dobry wydawca anuluje złe projekty.
--
Co do bycia modem można by rozwijać temat, ale czy to ma sen, raz, że na wstępnie brak wakatów. Szkoda zabawy.

2017-05-25 0:42

Nie w temacie aktualizacji a około ludzkie sprawy.

Nie wiem czy B przypadkiem mnie stąd nie wyrzuci bo kto ma władze ten może ją nadużywać, no ale.
Panie R wiedz, że ja już nie chce mieć nic wspólnego z B, bo kolejne przejawy hipokryzji to jedna sprawa, ale jeśli dołożymy do tego anty-rady. Oraz sytuacje gdy doradzam jej publicznie, pierw nie wie o co chodzi a potem mówi, że tak robi, a pierwszy post znika... No i by nie było, że złe rady to tylko mój osąd, to wystarczyłoby się podeprzeć oficjalnymi zasadami z wartune czy poradami DollyGames, które często są podparte tabelkami. E: Wait, wat może zbyt daleko posunięty wniosek, ale czy to nie wygląda na celowe niszczenie społeczności po cichu?
Piszę, to tu, bo przy podobnych okolicznościach jestem tylko tutaj poza swoim serwerem gry, a sytuacja może się skończyć podobnie do mojej.
No a gdyby tak było, to na pamiątkę, bo po wyrzuceniu użytkownika z grupy nie ma powrotu (przynajmniej przez parę tygodni, takie zasady Facebooka, chyba, że jest jakieś obejście o którym nie wiem, ale to nie ważne przy braku dobrej woli)
https://zapodaj.net/images/e11fb0702177d.png

2017-06-02 22:24

Dog ożywiłeś umarłe forum

2017-06-03 9:45
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona